Orální sex vám může pomoci otěhotnět!

Ano, jistě se nejedna z vás po přečtení dnešního nadpisu článku podivila, ale je to skutečně tak. Vědci někdy přijdou na takové překvapivé a zarážející zjištění, které by “normálnímu smrtelníkovi” snad ani nenapadly!
Jak to funguje?

Velmi jednoduše. Na první pohled by se mohlo zdát, že orální sex je dokonalá antikoncepční metoda a ne způsob, který vám může dopomoci k vytouženému miminku. Opak je však pravdou. Častým a opakovaným kontaktem s mužským semenem při orálním sexu si na něj ženský organismus (hlavně tedy imunitní systém)

“Zvykne” a při klasickém pohlavním styku, při kterém už dojde k výronu semene “na tom správném místě”, bude ženské tělo vytvářet méně protilátek “na obranu” a semeno muže lépe přijme. Tím bude mít více spermií šance na úspěšné oplodnění vajíčka!
Bílkoviny muže a ženy – problém?

Totiž – mnohé páry, které se snaží počít děťátko, mají problém s kompatibilitou bílkovin, které se setkávají při pohlavním styku v pochvě. Ženě se tyto bílkoviny produkují prostřednictvím vylučování sekretu, u muže již zmíněným semenem. U některých žen při styku začíná imunitní systém vysílat obranné systémy proti “vetřelcům” a téměř všechny spermie se zničí. Tělo ženy je pokládá za cizorodé, někdy to dokonce “přeroste” až k alergii na tyto bílkoviny.

Právě prostřednictvím orálního sexu má organismus ženy šanci “zvyknout si” na cizorodé bílkoviny, netvoři proti nim obranu a akceptovat jejich. Tím se pravděpodobnost početí při klasickém styku přímo několikanásobně zvyšuje! Orální sex tak nepřímo dopomáhá k úspěšnému otěhotnění.
Konečný závěr vědců tedy zní:

Častý kontakt s ejakulátem stabilního partnera zvyšuje šanci na početí miminka. Naopak, otěhotnět při náhodné známosti je těžší a méně pravděpodobné, protože bílkoviny cizího partnera ženské tělo “nezná” a vytváří proti nim přirozenou obranu. Avšak nespoléhejte se na to jako na antikoncepční ochranu. Jako při všem – výjimky totiž potvrzují pravidlo!

Se stálým několikaletým partnerem je tedy otěhotnět snadnější! Určitě doporučujeme vyzkoušet! Orální sex přece mají naše polovičky téměř nejraději, co řeknete …?

  • Hide